HAFRİYAT NEDİR?

Her inşa bir yıkımla başlar.

Geniş bir kavram olan “Hafriyat” en genel anlamıyla toprağı yani zemini kazma ya da var olan yapıyı, oluşu yıkma eylemi olarak bilinmektedir. İnsanlığın ilk çağlarda basit araç gereçlerle başlattığı kazma-yıkma eylemi günümüzde modern, devasa makinelerle kesintisiz olarak devam etmektedir. Sözgelimi insan inşa etmeyi ve doğayı keşfetme merakını sürdürdükçe kazma eylemi insanlığın en temel eylemlerinden biri olmaya devam edecektir. Öyle ki insanlık karada veya deniz dibinde, arkeoloji, petrol ve madencilik sektöründe çok ileri seviyeye ulaşmıştır.  Hatta uzay araştırmalarıyla birlikte Mars’ta ve Ay’da kazma eylemini devam ettirmektedir. Günümüzde çoğunlukla inşaat sektörünün büyük bir parçasını oluşturan hafriyat sadece kazma ve yıkmanın yanında ortaya çıkan hafriyatın taşınması olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Gücünün Zirvesinde

YILDIZLAR HAFRİYAT

Hikayemiz

Türkiye genelinde ve özellikle Çukurova Bölgesinde gelişen inşaat sektörü, aynı zamanda yıkım ve hafriyat gibi kollarının da büyümesine olanak sağlamıştır. Bu çerçevede 1980’den beri Çukurova Bölgesinde özellikle Adana merkezli hizmet veren Yıldızlar Hafriyat sektörün bilinen ve güvelenir bir ismi olarak hala aktif olarak çalışmaktadır.  

YILDIZLAR HAFRİYAT

Vizyon ve Misyonumuz

Yıldızlar Hafriyat olarak misyonumuz daima müşteri memnuniyetidir. Her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iş bitimi sağlamak birinci önceliğimizdir. Projelerimizde çevrenin ve insanın zarara uğramaması adına iş sağlığı standartlarına sahip olmak büyük önem taşımaktadır.

Yıldızlar Hafriyat olarak özellikle yıkım işlerinde ön plana çıkarak her türlü alanda olduğu gibi yıkım alanında da uzman bir çalışma prensibine sahip olmuştur. Büyük kentsel dönüşüm projelerinde, bina yıkımlarında ve daha birçok alanda çalışmalar yaparak müşterilerin güvenini daima kazanmak firmamızın süregelen hedefidir.

HEMEN ARA

0534 636 08 01

ÇUKUROVA BÖLGESİ

Adana, Seyhan

HER GÜN

08:00 – 19:00

KURUMSAL İLETİŞİM

info@yildizlarhafriyat.com