Biz Kimiz

Hafriyat  sektöründe önde gelen firmalardan biri olarak 1990’lı yılların başlarından beri  iş tecrübelerimizle birlikte aile şirketimiz olan Yıldızlar Hafriyat olarak hizmet vermekteyiz. Sektördeki hizmetlerimizle fark oluşturacak işleri ilk günkü heyecanla ve istekle yapmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar özel sektör ve bir çok resmi kurumlarla yaptığımız işler referanslarımızdır.

Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tutan firmamız ayrıca yıkım ve kazı  dallarında idaalı bir şirket olup her türlü yıkım ve kazı  işlerinide  büyük bir özveri ile yapmaktadır.
Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden Yıldızlar Hafriyat;  kalite, etkinlik, süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmektedir.

Firmamız, yıkım ve kazı olarak hizmet çeşitliliğini geniş bir yelpazede gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden Yıldızlar Hafriyat büyük projelere imza atmıştır.. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın çalışma disiplini ve azmidir.


Geşmişte Neler Yaptık.